PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855513}

Ci, którzy życzą mi śmierci

Those Who Wish Me Dead
5,6 10 529
ocen
5,6 10 1 10529
5,7 7
ocen krytyków
Ci, którzy życzą mi śmierci
powrót do forum filmu Ci, którzy życzą mi śmierci
nietzsche

Zgadzam się, choć można było się spodziewać tego po autorze książki o tym samym tytule, tak ciągle nie wierzę, że był w to zamieszany scenarzysta Sicario, Wind River. Widzę, też że był scenarzystą słabo przyjętego Without Remorse, coś mu ostatnio nie idzie.

ocenił(a) film na 4
nietzsche

W głowie mi się nie mieści, że to ten sam gość, który napisał scenariusz do świetnego "Aż do piekła".

nietzsche

Xddd

ocenił(a) film na 1
nietzsche

Może te lepsze scenariusze piszą zespołowo albo ghost writerzy?

ocenił(a) film na 3
nietzsche

Dokładnie tak. Ja nie odczułam totalnie żadnych emocji w czasie seansu (poza wspomnianym WTF) Co mi się niezwykle rzadko zdarza. Nie mam wygórowanych oczekiwań, najczęściej zawyżam oceny. Ale tutaj coś dziwnego się wydarzyło, nie kupuję żadnej postaci. Jedynie bardzo minimalnie ciężarną żonę policjanta (choć uważam jej zachowanie za nielogiczne - to jakoś najmniej mnie raziło).

ocenił(a) film na 2
nietzsche

ten film to gówno kompletne

ocenił(a) film na 3
nietzsche

To jest poprostu film dla dzieci z podstawówki. Miotacze ognia, oniki przed błyskawicami, skoki z wieży na glebę... każdy nastolatek sie tym jara XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones