PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559470}

Siedem przygód Sindbada

The 7 Adventures of Sinbad
2,6 515
ocen
2,6 10 1 515
Siedem przygód Sindbada
powrót do forum filmu Siedem przygód Sindbada

Oto przykład filmu - o ile można to coś nazwać filmem - na który nie da się patrzeć. Nie wiem jak udało mi się wytrzymać aż 45 min. Gorszego "dzieła" jeszcze nie widziałem.
Jest tak kiepski że aż brak mi słów żeby napisać coś na ten temat.

ocenił(a) film na 2
Andrehull_74

Gratuluję ! Ja wytrzymałem tylko 40 minut.

ocenił(a) film na 1
GodAs

No to mamy konkurs :)
KTO WYTRZYMA I ZOBACZY WIĘCEJ NIŻ 45 min?
W nagrodę wyślę oryginalne DVD: Siedem przygód Sindbada :):):)

ocenił(a) film na 1
Andrehull_74

Obejrzałam całość - dałam radę, ale przekroczyło to moją granicę wytrzymałości...
Do tej pory pluję sobie w brodę - po jakiego czorta;)
PS. Za nagrodę podziękuję ślicznie, poczta i tak się nie wyrabia - poza tym, tego - jak wiadomo - GNIOTKA - za darmo bym nie wzięłaxd

ocenił(a) film na 2
WhiteDemon

Gratuluję poświęcenia oraz silnej woli !

ocenił(a) film na 1
GodAs

A, dziękuję;)

ocenił(a) film na 1
WhiteDemon

Nie wierze że ktoś potrafił to obejrzeć do końca ;O

ocenił(a) film na 2
Andrehull_74

No fakt, ciężko udowodnić. Ale bądźmy porządni i wierzmy na słowo.

ocenił(a) film na 1
Andrehull_74

Naprawdę;)
Mimo iż był to istny ból i cierpienie, co zrobić - taka ze mnie masochistka skończonaXD

ocenił(a) film na 3
WhiteDemon

Ja też dałem radę obejrzeć do końca, ale z wielkim trudem. Strasznie się rozczarowałem - od połowy filmu zacząłem się strasznie nudzić. Poza tym był aż nadto przewidywalny - scena z cyklopem zrobiona na siłę. Chcieli najwyraźniej dorównać "Siódmej podróży Sindbada" z 1958 r. Nie udało się - grzechem jest nawet porównywać. A przecież teraz jest o całe niebo lepsza technologia niż wtedy... I w ogóle dlaczego Sindbad? Co on ma wspólnego z jakimś nowoczesnym biznesmenem?

użytkownik usunięty
underground73

Haha, ja wytrzymałem 39 minut i widzę, że to norma. reszta na prędkości x4. Naciągane sceny, totalna fantastyka kreowana na coś autentycznego i słabe efekty. DNO.

To wszystko przez pójście techniki naprzód. Dziś każdy amator może stworzyć film.
Kiedyś, "kicz" miał w sobie coś wartościowego a dzisiaj nic...W dodatku efekty komputerowe, pikselowe potworki,, ah żal...Zauważyć można że wylew tanich amatorskich można powiedzieć filmów nastapił gdzieś po 2000 roku.

WhiteDemon

I co, dostałaś to diwidi?

ocenił(a) film na 1
Savio_Dan

Niet;)

WhiteDemon

No to walcz o swoje. :D

ocenił(a) film na 1
Savio_Dan

Nie widzę szans powodzenia;)

WhiteDemon

Szkoda, że ja wytrzymałem tylko kwadrans, bo bym powalczył o to wideło.

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 3
Andrehull_74

15.04 TV Puls godzina 20-00
Warto obejrzeć??

ocenił(a) film na 1
giovanni50

Sam sprawdź. Życzę miłego oglądania :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones