PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38312}

Sindbad: Legenda siedmiu mórz

Sinbad: Legend of the Seven Seas
7,3 21 252
oceny
7,3 10 1 21252
4,8 5
ocen krytyków
Sindbad: Legenda siedmiu mórz
powrót do forum filmu Sindbad: Legenda siedmiu mórz

piękny film

ocenił(a) film na 10

W dobie "agresywnych" bajek (w większości) niby dla dzieci ten film jest prawdziwą perełką. Mimo że mam już trochę więcej lat z wielką przyjemnością oglądałem ten film i na pewno bedę do niego wracał. Jest to bajka przede wszystkim o sile przyjaźni, potędze miłości, odpowiedzialności oraz o tym czym jest honor, czyli w zasadzie o wszystki o czym w dzisiejszych czasach się zapomina i nie wpaja się dzieciom tych wartości - jakże ważnych w życiu. Polecam wszystkim ten film, niezależnie od wieku, każdy znajdzie w nim coś dla siebie, a na pewno KAŻDY znajdzie prawdy uniwersalne, które niezależnie od czasów sa niezmienne. Szkoda że TAKICH bajek nie produkuje się częściej.

użytkownik usunięty
grad

stary, to żeś normalnie pokazał klase. Podpisooje się pod tym co powiedziales obiema rękami. No, trafiłes w samo sedno !! Ja ogldam bajki typpu "Po rozum do mrówek" czy inne tego typu to normanlnie "Sindbad" przy nich to prawdziwy rarytas !! Doskonałe kino dla każdego widza, przygoda na MAXA !!

Obejrzyijta ten film, a zechceta zeglowac :P

POLECAM.. acha , moja ocena - oczywiscie 10/10 !! Arcydzielo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones