PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201190}
6,6 141 056
ocen
6,6 10 1 141056
6,3 38
ocen krytyków
Wonder Woman
powrót do forum filmu Wonder Woman

Powiedz wprost: zgadzam się z krytykami i publicznością za granicą. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych filmów na podstawie komiksów. Origin story lepsze od Captain America: The First Avenger. Poza tym, genialnie dobrani Gadot i Pine.
Ode mnie, solidne 8/10. Gorąco polecam.
PS Jeśli liczycie na tępe i widowiskowe nawalanki przez cały film, jak to ma często miejsce w zabawnych produkcjach Marvela, możecie się srogo zawieść.

MarekAntonivsz

Chemia pomiędzy Chrisem a Gadot jest niesamowita.

jacob_filmweb

Oj, zdecydowanie jest! Świetnie oglądało się ich razem na ekranie!

jacob_filmweb

Więcej chemii było w tym gazie :D

ocenił(a) film na 10
MarekAntonivsz

Wszystko zaiskrzyło jak należny dlatego od mnie 10

ocenił(a) film na 8
MarekAntonivsz

Zastanawiałem się jak to będzie z obrazem półnagiej Amazonki biegającej po szarych polach frontu wojennego, ale muszę powiedzieć, że całkiem zgrabnie im to wyszło. Też polecam!

ocenił(a) film na 5
MarekAntonivsz

bez przesady, da się obejrzeć, ale bez wstrząsu estetyczno-formalnego, przegięte momentami CGI .

ocenił(a) film na 8
MarekAntonivsz

Jak dla mnie wyszło dobrze, momentami nawet bardzo dobrze, ale dość schematycznie. Przez to ostatnie ma się uczucie że się film już wcześniej widziało.

MarekAntonivsz

Typowy durny I głupi gniot

ocenił(a) film na 9
MarekAntonivsz

Bardzo dobry film.Rzetelna i spójna historia od początku do końca a nie sama rozpierducha jak w filmach Marvela.

ocenił(a) film na 10
MarekAntonivsz

w filmie jest kilka wpadki i nie porozumienie, na Sowieckich faszystów mówią ze to Niemcy , nawet mają Sowieckie umundurowanie u Sowieckie uzbrojenie , Sowieckie czapki oficerskie w filmie jest wpadka mówią na Sowietów ze to Niemcy . nieporozumienie w filmie

ocenił(a) film na 10
MarekAntonivsz

jeszcze inna wpadka w filmu ,w filmie widać jak wojsko ma Sowieckie umundurowanie i sprzęt wojskowy z 1 wojny światowej ,

ocenił(a) film na 10
MarekAntonivsz

Dania cały czas w filmie ze szuka Boga Wojny, tylko nie wiedziała ze chodzi jej o Stalina , Stalin robił o wiele gorsze zbrodnie niz Niemcy

MarekAntonivsz

Całkowicie nie zasłużone.

Moim zdaniem całe te oceny są spowodowane dwoma faktami:
1.Pierwszy film o superheroinie.
2.Poerwszy film Dc.,który ma sens.( W sumie to nie, ale ok)

Film to powtarzalna paka złożona z formuły, która stosuje Marvel oraz wymieszane capitan america 1 i THOR.

Najbardziej jednak podoba mi się to jak wszyscy piszą, że jest to taki feministycznego film kiedy tak naprawdę jest odwrotnie. Cały film bohaterka jest posiadanie przez facetów i nawet w ostatniej scenie zachowuje się jak by miała 5 lat.

Ehhhhhh Najgorszy film po transformers 5.

ocenił(a) film na 2
MarekAntonivsz

K***a ludzie ....przecież tak słabego filmu o superbohaterach jeszcze nie było...ja rozumiem ,ze komuś może się podobać sama postać ,ale film jest tak żenująco słaby ,ze woła o pomstę do nieba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones