Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 466 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Mam selfie z Angeliną :) ..... i autograf :)

Pyrogenus

bez przesady, po co odrazu wytykać te parę kilo

mysl_o_vitz

W sumie masz rację, nadal jest zajebista ;)

Pyrogenus

tylko usta juz się tak nie rzucają w oczy bo są tak samo wielkie, jak cała reszta :D

darek_olech

Zazdroszczę !

darek_olech

Ja ci zazdroszczę, że spotkałeś KOGOKOLWIEK. Ja nigdy nie spotkałem żadnej znanej osoby.
Rozumiem, że mieszkasz w UK, więc tam spotkać kogoś znanego, szczególnie w Londynie podczas gal/premier itd.

manga_maniak

Zwykle do Polski jak przyjeżdża jakaś gwiazda to ma 70 na karku albo już nie jest na topie.

Nuno33

Hahah, tak np. Santana. Ale jak już ktoś młody przyjeżdża, to wszystko jest po cichemu, że się dowiadujemy po fakcie.

darek_olech

photoshop? xd

Thalia02

Nie. Prawdziwe.

darek_olech

wyglądasz jakbyś się bał

diogdaily

trochę to wszystko w pośpiechu było, wiec mina nie najlepsza wyszła :)

darek_olech

ale mimo wszystko fajna pamiątka, pozdro :D

darek_olech

Gratuluję. To nie zmienia faktu że robienie samoje.bek uważam za szczyt idiotyzmu. Pozdrawiam.

Sanderus

tak, bo tylko idioci robią sobie zdjęcia :)

darek_olech

Ona jest malutka :-)

gocha374

Nie, to ja stoje na schodku.

darek_olech

Ja też bym takiej okazji nie przepuściła. Świetnie, że udaję ci się spotkać takie gwiazdy. Angelinę również bardzo lubię. Zazdroszczę :)

darek_olech

Widać na fb, że nie tylko z nią :D
gz

maccabramcc

Wkręciłem się trochę, muszę sie przyznać.

darek_olech

z aktorką specjalnej troski hmmm

darek_olech

Lał, nieźle, ja bym nie utrzymała aparatu żeby tę fotę zrobić. W ogóle by mnie poraziło... Ale fajnie że Ci się udało.

darek_olech

Dreszcze mnie przebiegły gdy zobaczyłam, żeś z De Niro i Anne Hathaway-moi ulubieni aktorzy, ach i ci pozostali... Jason Statham... Jak ty to robisz?! Ale przyznam, że jakoś spasowałam co do Angeliny. Jest z pewnością dobrym człowiekiem, ale aktorką średnią. Poza tym potępiam ją za wszelakie operacje jakich dokonała na swoim ciele. Przecież zawsze miała urodę...

darek_olech

Śmieszne.
Z moją żoną selfi nie masz, a jest sporo (to mało powiedziane) ładniejsza od Andzi.

kohamusa

Myślę że tu nie chodzi o to kto jest ładniejszy.

darek_olech

... tylko o to, czyją jest się córeczką.

kohamusa

zazdrość zżera?a żonka może jej buty czyścić...

kohamusa

Ta, po litrze i z workiem na głowie...

darek_olech

Przysięgam, że miałam łzy w oczach po przeczytaniu tego komentarza. Dałabym chyba wszystko żeby ją spotkać i móc podziękować, za to, że są na świecie ludzie o tak dobrym sercu.

darek_olech

No czad :)

darek_olech

Ale z Ciebie gwiezdny hunter :) gratuluje udanych łowów z celebrytami :)

darek_olech

zapraszam również na bloga
http://dariuszolech.blogspot.co.uk/

darek_olech

brzydko wyszła jak na nią

darek_olech

Olech,upierdliwy z ciebie typek.

użytkownik usunięty
darek_olech

Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność. Mimo wszystko pozdrawiam.

darek_olech

Ja mam zdjęcie z Korwinem. I autograf.

Lukas_Art

Super. Zazdroszcze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones