Lenny Kravitz

Leonard Albert Kravitz

7,7
6 192 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lenny Kravitz

dodałem to jako ciekawostke to mi odrzucili a komentarz jaki dostałem to "w porywach 180:"
lenny to konus i tyle, tylko nosi buty na wysokim obcasie co doskonale pokazuje to zdjęcie

http://mrpoplife.typepad.com/photos/uncategorized/2008/04/27/lenny_kravitz_04_we nn5126007.jpg

BlackShit

To niech tam dopiszą, że w porywach ;))))

BlackShit

Lenny ma 174, no i co z tego? czasem sam żartuje, że jest karłem, ale wątpię by miał kompleksy z tego powodu. A Prince ma 154, to jest dopiero konus, ale za to geniusz ogromny, więc nie rozumiem uwag tego typu.

wrzos09

jakby nie miał kompleksów to by nie nosił butów na takim obcasie jak na tym zdjeciu co wkleiłem.
nic mi do tego tak w ogóle, dla mnie moze mieć nawet metr 10 wzrostu, chodziło mi tylko o idiotyczny komentarz weryfiaktora filmwebu jaki dostałem, na szczęście inny weryfikator juz zatwierdził odpowiedni wzrost

BlackShit

Mogę ci przesłać dziesiątki zdjęć na których jest w tenisówkach, adidasach, glanach itp. jednym słowem czepiasz się, dwoma.

wrzos09

Nie czepia, tylko stara się być dokładny... Tak bardzo to przeszkadza?

Mangel

Bzdury nie dokładność. Tak, bardzo przeszkadza.

wrzos09

Jeśli zna jego dokładny wzrost, to raczej nie bzdura... Nie przesadzasz trochę z obroną swojego idola?

Mangel

O ile wiem Lenny ma 174. Może przesadzam, kocham go ponad wszystko.

wrzos09

Zdecydowanie przesadzasz. To, ze ktoś kogoś nazwie konusem, to nie musi być od razu zniewaga warta wojny nuklearnej - często mówie tak do moich znajomych, niższych ode mnie.
Nie możesz też wykluczyć, że Kravitz ma jakieś kompleksy związane z wzrostem. Może ubiera buty w zależności od tego "przy kim będzie stał"? Albo czuje sie źle wiedząc, że będzie występował np przy kobiecie większej od niego? Czy to sprawia, ze jest gorszy w Twoich oczach i musisz bronić jego wizerunku?

Nie strzelaj z armat do komarów. :-)

Mangel

Dla mnie Lenny jest skończonym ideałem, nie ma mowy, żebym pomyślała o nim w jakiejkolwiek kategorii że jest gorszy. Wątpię, żeby miał kompleksy w związku ze wzrostem, raczej umie sie z tego śmiać, ale wykluczyć nie mogę, nie siedze w jego głowie niestety.

wrzos09

ta miłość powinnaś leczyć

Danio31b

moją miłością nikomu krzywdy nie robię, więc proszę się odstosunkować

BlackShit

Te buty mają obcasy, bo to kowbojki ;)

BlackShit

Odczepcie sie od Lenny'ego! Co za roznica czy ma 170 czy 180? No jaka??? Wazne, ze super spiewa, ma swietna muze i jest mega przystojny! Chyba nikomu nie przeszkadza jego wzrost...

malaindianeczka

Chyba najbardziej przeszkadza Tobie, skoro reagujesz aż tak histerycznie...

Mangel

Gdzie tu jaka histeria? Ja tam bym w nim nic nie poprawila, ani milimetra! :D <3

malaindianeczka

No właśnie, o tym pisałem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones