U2

7,9
8 ocen muzyki
powrót do forum osoby U2

U2 jest moim ulubionym zespołem muzycznym.Szczególnie podoba mi się Bono.

ronaldinho

Kolejny zespół z listy moich ulubionych!:)Uwielbiam "Unforgietable Fire" i wiele innych piosenek:)

Mims

* "Unforgettable fire"
u2 rocks!

Mims

"The Unforgettable Fire" to wspaniała piosenka,a album o tym samym tytule jest jednym z najlepszych w dorobku U2 ("Bad","Pride","The Unforgettable Fire","Promenade","A Sort Of Homecoming","Indian Summer Sky","MLK"). W moim prywatnym rankingu płyt U2 "TUF" nie stoi na samym szczycie, ale jest to wg mnie album, który wyróżnia się najbardziej charakterystycznym i najbardziej niesamowitym brzmieniem (chodzi głównie o gitarę Edge'a, coś wspaniałego). W dźwiękach tej płyty kryje się coś tak pięknego i nieosiągalnego, że nawet nie jestem w stanie tego nazwać.

Drowning_Man

To jaka jest twoja ulubiona płyta? Po twoim nicku przypuszczam, że lubisz piosenkę Drowning man. Ja ją uwielbiam jest taka magiczna. ;) No i masz rację The Edge w TUF wymiata. ;) Jestem ich wielką fanką.

U2holic

Moja ulubiona płyta U2 to zdecydowanie Achtung Baby. Choć The Joshua Tree stawiam na równi, to Achtung Baby to mój osobisty #1. Dalsza klasyfikacja sprawia mi już niemałe problemy. Mimo wszystko The Unforgettable Fire chyba na trzecim miejscu. Pop zasługuje na wyróżnienie (odważna, oryginalna, niedoceniona, świetna). Boy jak na debiutancki album jest doskonały. October to kolejna niedoceniona bardzo dobra płyta. War zawsze będzie uważana za jedną z lepszych w dorobku U2, wg mnie w 2/3 jest znakomita, ale 1/3 odrobinę mnie rozczarowuje. Co do Drowning Man to jedna z moich ulubionych piosenek U2, pasowała mi na nicka:) pozdrawiam!

Drowning_Man

Achtung Baby to poezja. Nie podoba mi się natomiast Zooropa - po prostu nie trawię tego co zrobili, ale pomińmy to milczeniem. Też pozdrawiam.

użytkownik usunięty
ronaldinho

U2 najlepsi, kocham ich muzykę, te teksty , melodie. Pozrowienia dla fanów u2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones