PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 59 994
oceny
7,3 10 1 59994
6,7 6
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

Rewelacyjnie wykreowane postaci, oraz ta muzyka, która wręcz obrazuje zdolności bohaterów i zmieniony pod ich wpływem świat. Serial chwilami dociera do nas innymi drogami niż inne znane mi seriale momentami sprawia wrażenie doświadczenia na poziomie duchowym. Muzyka openingowa z widokiem na zaćmienie/ziemię cokolwiek to jest przeszywa mnie na wylot swoim przekazem dotyczącym niezwykłości ziemi pod wpływem ludzi z zdolnościami i pod wpływem nieznanego zagrożenia...Rewelacja ogólnie.

ocenił(a) serial na 10
Movie_Crash_Man

Kolejnym plusem jest fakt, że większość postaci tutaj nie jest jednoznaczna określona jako dobra/zła tutaj trzeba myśleć, by to określać...naprawdę ... jestem skłonny podwyżyć nawet do 9/10

ocenił(a) serial na 9
Movie_Crash_Man

Dziękuję za taką reklamę. Zabieram się za oglądanie w takim razie. :)

ocenił(a) serial na 7
Movie_Crash_Man

momentami seria mnie trochę męczyła i dał bym w sumie solidne 7/10, ale za Sylara jest 8 :)

ocenił(a) serial na 9
hud

Na razie obejrzałam 5 odcinków i bardzo mi się podoba. Klimatem, tajemnicą przypomina mi trochę Lostów, chociaż oczywiście fabuła jest zupełnie inna.
Znajoma mi mówiła, że tylko 1 sezon jest dobry, potem robi się kupa.
No ale zobaczymy (proszę nie spojlerować!).

ocenił(a) serial na 10
Sighma

skończyłem pierwszy sezon uważam, że był dobry. ZOBACZYMY jak będzie z dwójką.

użytkownik usunięty
Sighma

Pierwszy sezon był najlepszy, reszta to już tylko jego opary i tak naprawdę już ciężko było później pojąć o co chodzi, przesadzili ze zwrotami akcji w fabule. 3 sezon najgorszy a w 4-ym starali się ale klimat nie powrócił.

ocenił(a) serial na 10
hud

Nie tylko Sylar jak dla mnie

ocenił(a) serial na 7
Movie_Crash_Man

owszem, nie była to jedyna ciekawa i niejednoznaczna postać, aczkolwiek moim zdaniem najbardziej intrygująca.

ocenił(a) serial na 8
hud

Moim też ;)

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Serial się już skończył prawda ?

ocenił(a) serial na 10

Prawda.

ocenił(a) serial na 9
Movie_Crash_Man

Obejrzałam pierwszy sezon do końca. Rewelacja! Naprawdę zajebis**.
Obejrzałam kilka odcinków drugiego sezonu i nie mam siły oglądać kolejnych. Beznadziejny jest, jakieś popłuczyny niczym "Speed 2" albo "Nagi instynkt 2". Chyba nie dam rady oglądać dalej.
W pierwszym sezonie był jakiś cel, meritum - chodzi o wybuch.
A widzę że dalej nie będzie już takiego centrum wydarzeń, tylko wszystko jest jakieś "rozpaćkane".

Sighma

No drugi sezon to jeszcze okej, zobaczyłbyś trzeci ;)
Chociaż bardzo podoba mi się jak wykreowano postać Sylar'a. Bezwględny psychopata - dosłownie - żadnych uczuć i jeszcze świetnie zagrany.

ocenił(a) serial na 9
KomputeromaniaK

Jestem kobietą!
Dlaczego wszyscy uważają że facetem? Mój nick przecież jest żeński i używam końcówek -łam"

Sighma

Tak jakoś napisałem, brakuje mi facetów na tych forach :D

KomputeromaniaK

Obejrzałem kolejne odcinki i świetna zmiana - z psychopaty na w miare normalnego. Fajnie ;>

ocenił(a) serial na 10
Sighma

Odnoszę podobne wrażenie. Nie jest źle, ale nie jest niesamowicie. Jeśli dalej ma być gorzej nie wiem czy dotrwam do trzeciego w każdym razie za pierwszy sezon 10/10

ocenił(a) serial na 7
Movie_Crash_Man

za pierwszy sezon spokojnie 10/10 i serduszko :) potem coraz gorzej, ostatni sezon beznadziejny ...

Movie_Crash_Man

Świetny serial, niestety jak większość produkcji tego typu, z biegiem czasu obniża loty..
Najlepszy 1 sezon, potem coraz gorzej,a ostatni sezon poniżej wszelkiej krytyki.

ocenił(a) serial na 10
volt_84

Mogło się skończyć na jednym sezonie xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones