Kleo
powrót do forum 1 sezonu

KILL BILL

ocenił(a) serial na 8

Czy nikt nie zauważył że ten serial jest jakby zainspirowany filmem Kill Bill?

Historia niebezpiecznej kobiety, specjalnej agentki, która postanawia zemścić się na swoich oprawcach - którzy niby działali dla jej dobra - i zabija ich po kolei by dojść na koniec do największego bosa - ten opis idealnie pasuje do filmu Tarantino jak i do tego serialu.

I ten styl kręcenia, muzyka, kolory, nawet sceny walki (jest nawet scena jak ona wisi przy suficie). Dosłownie Kill Bill, kontynuacja w wersji niemieckiej.

Historia może nie powala na kolana ale to jak ten serial jest nakręcony to istne szapo ba! Niemcy dali popis na poziomie Hollywood. Chciałbym żeby kiedyś polskie produkcje były tworzone na podobnym poziomie.

wolto

Oj tak, scena na suficie też przywołała takie skojarzenia

wolto

Skojarzyło mi się od razu jak zaczęła liczyć paluszki jak świnki pierwszej ofierze :P

ocenił(a) serial na 7
wolto

Ja tak pomyslalam przy scenie "sumo"

ocenił(a) serial na 7
wolto

Dokładnie takie miałem wrażenie

ocenił(a) serial na 3
wolto

Podobny , bo pewnie taki był zamysł "orłów" producentów. Wyszła nieudolna podróbka, coś na wzór chińskich produktów alternatywnych .

ChrisKrasz

Mi to bardziej przypomina Killl Eve

ocenił(a) serial na 8
ChrisKrasz

Nieudolna podróbka? Świetny serial.

ocenił(a) serial na 3
zbigbiewwojciechowski

O gustach się nie dyskutuje :-)

ocenił(a) serial na 9
wolto

Kiedyś to się nazywało pastisz. Ale potem runął mur.

ocenił(a) serial na 8
wolto

A dla mnie to niemiecka wersja Obsesji Eve, jak patrzę na Kleo to widzę zachowania Villanelle

ocenił(a) serial na 8
Luma_13

Dokładnie.

ocenił(a) serial na 8
wolto

Mi trochę zalatuje serialem "Obsesja Eve". Szczególnie gra głównej bohaterki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones