PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112916}

Przygody Sindbada żeglarza

The Adventures of Sindbad
6,5 937
ocen
6,5 10 1 937
Przygody Sindbada żeglarza
powrót do forum serialu Przygody Sindbada żeglarza

Pisze też o sobie i życiu prywatnym. Polecam.

http://www.geocities.ws/maevesinbad/letter.html

użytkownik usunięty
katiamaeve

Czy mogłabym prosić o przetłumaczenie go? :)

ocenił(a) serial na 7

"Witajcie. To list otwarty w odpowiedzi na kilka często zadawanych pytań ( tak, naprawdę napisany przeze mnie, a nie żadną sekretarkę). Otrzymujemy każdy napisany do nas list, ale jest ich tak wiele, że nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdy osobiście.

ocenił(a) serial na 7

Jedno z ważniejszych zadawanych mi pytań brzmi dlaczego opuszczam Sindbada. Nie ma na to prostej odpowiedzi. To była poważna decyzja. Serial jest kręcony w RPA przez 8 miesięcy w roku. Mam syna z poprzedniego małżeństwa który jest jeszcze mały. Mój były mąż i ja dzielimy nad nim opiekę i i nie było możliwe żebym miała go ze sobą w RPA cały czas. Mam jeszcze pięć zwierzaków i narzeczonego. Czułam że potrzebuję być więcej w domu i i 8 miesięcy daleko nie wchodziło w grę. Było mi smutno będąc z dala od rodziny i domu tak długo. Producenci serialu potrzebowali swojej głównej postaci kobiecej we wszystkich 22 odcinkach. Nie chciałam grać przez jeszcze jeden rok, a oni nie byli skłonni wykreślić mnie z kilku odcinków żebym mogła wybrać się do domu. W takim razie wspólnie zdecydowaliśmy by nasze drogi się rozeszły. Będzie nowa dziewczyna w następnym roku, która na pewno będzie świetna ( to będzie całkiem nowa postać, a nie inna aktorka grająca Maeve)... i życzyłam jej powodzenia.

ocenił(a) serial na 7

A co do spraw mniej poważnych...Mam 29 lat, moje urodziny są 27 lutego, jestem spod znaku ryb. Jak przystało na ryby, jestem marzycielem i ekscentrykiem. Ale pracuję nad tym, więc jest OK. Przez 7 lat byłam żoną bardzo utalentowanego muzyka (Phill Collen) i mamy syna, Rory, który jest sensem mojego istnienia. Mój były i ja rozwiedliśmy sie w 1995, a teraz jestem w stałym 2-letnim związku z mężczyzną którego zamierzam poślubić gdy w pełni ochłonę z szoku po pierwszym zakończonym małżeństwie. Nazywa się Dean i jest najcudowniejszy na świecie.

ocenił(a) serial na 7

Co jeszcze? Najbardziej lubię czekoladę, a co do prawdziwego jedzenia, to raczej hinduskie. Lubię wszystko co wegetariańskie, z wyjątkiem bakłażana... fuj. Pizza zawsze jest dobra. Jestem wegetarianką (żadnych ryb, kurczaka, niczego) od 13 lat... a mój syn jest nim od poczęcia. mam 5 zwierzaków: 3 psy i 2 koty i muszę sie psychicznie powstrzymać od posiadania kolejnych. Dorastałam na ranczo w Colorado otoczona przez zwierzęta i zawsze przynosiłam do domu przybłędy lub ranne dzikie stworzenia... Miałam być weterynarzem, ale zostałam modelką, co doprowadziło mnie do aktorstwa, a aktorstwo do Sindbada... Pewnego dnia wrócę do jakiejś pracy ze zwierzętami, ale jeszcze nie teraz. Co robię gdy nie pracuję i nie spędzam czasu z dzieckiem i facetem? Bardzo lubię jeździć konno. Uwielbiam również ocean i myślę o kilku lekcjach morskiej biologii. Kocham delfiny i mam jednego wytatuowanego na brzuchu.

ocenił(a) serial na 7

OSTATNI AKAPIT WKRÓTCE

użytkownik usunięty
katiamaeve

Ojej! Dziękuję bardzo! :) Nie sądziłam, że odpowiesz tak szybko. Oczywiście czekam na resztę. Pozdrawiam! :)

ocenił(a) serial na 7

Co do spraw zawodowych, Cape Town jest jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, chociaż jestem miłośniczką Szkocji. Kocham pracę z jastrzębiem w serialu, za tą rzeczą będę tęsknic przede wszystkim. Była naprawdę wspaniała. Ludzie pytają czy jest groźna, ale wcale nie. W ogóle nie boję się żadnych zwierząt, a Mia (drugi jastrząb grający Dermotta) jest po prostu świetna. Wykorzystuję każdą okazję by przebywać z jakimikolwiek zwierzętami które mamy na planie. Hmm... co jeszcze, walka na miecze jest bardzo fajna. No więc, wykonuję prawie wszystkie numery kaskaderskie i walki. Przypadło mi zrobić kurs walki mieczem kilka lat temu i naprawdę się przydał. Praca z chłopakami jest świetna. Jest zabawnie, chociaż zależy od ich nastroju. Jeśli czują się szarmanccy, jest najlepiej, bo otwierają przede mną drzwi pożyczają mi kurtki gdy zmarznę (jak zapewne zauważyliście, nie mam największego kostiumu, więc może mi być naprawdę chłodno). Gdy nie czują się szarmanccy, jest tak jakbym była jedyną siostrą w rodzinie facetów. Pierdzą przy mnie, bekają i i rozmawiają o pięknych aktorkach występujących gościnnie w danym tygodniu. To naprawdę jest przygoda.

ocenił(a) serial na 7

Cóż, nie sądzę bym miała cos więcej do powiedzenia... mam nadzieję że odpowiedziałam na wszystkie pytania jakie mieliście. Oglądajcie dalej, zostało jeszcze kilka odcinków z Maeve (zastanawiam sie jak zamierzają mnie wypisać...). Wszystkiego dobrego!"

ocenił(a) serial na 7

Tu jest kilka ciekawych stron na fb:

https://www.facebook.com/JacquelinesToadstoolFarm?fref=ts

https://www.facebook.com/JacquelineCollenClub?fref=pb&hc_location=profile_browse r

https://www.facebook.com/pages/World-of-Adventures-of-Sinbad/294940963851637?fre f=pb&hc_location=profile_browser


użytkownik usunięty
katiamaeve

Dziękuję raz jeszcze. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones