PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788732}

Riviera

6,7 1 422
oceny
6,7 10 1 1422
Riviera
powrót do forum serialu Riviera

:O

ocenił(a) serial na 8

Serial prezentuje się genialnie a zainteresowanie żadne !!!

ocenił(a) serial na 8
oicyp

Napiszę krótko: obejrzałam w trzy wieczory i polecam! :-)

użytkownik usunięty
oicyp

zainteresowania nie ma, bo napisów nie ma, tzn tylko do 4 odcinków, więc zainteresowanie rośnie powoli :P

napisy robimy w HellSubs Team. Wszystkie odcinki wyszły na raz, a o dobre angielskie napisy też trudno, bo wychodzą późno. Także działamy :)

użytkownik usunięty
magika78

tak, tak, wiem o tym i się cieszę, mam was w lajkach. Odniosłam się do ogółu napisów, właśnie angielskich też :)

ocenił(a) serial na 7
oicyp

Tylko to zakończenie nie podoba mi się. Myślę że to,co ona zrobiła nie pasuje do jej postaci. Dziwne zagranie ze strony scenarzystów. Mocny akcent na zakończenie ale zupełnie nie potrzebny.

ocenił(a) serial na 7
Askol

zgadzam się z Tobą, mnie mocno zdziwiło zakończenie :(

ocenił(a) serial na 6
Askol

Podbijam.
Zakończenie nie pasowało, a aktorka zagrała je bez przekonania - chyba też jej nie pasowało :)

Askol

Prawda. Nie dość, że zabiła Adama, to jeszcze oddała klucz w niewłaściwe ręce. To o wiele lepiej spisała się irina wystawiając policji Negrescu.

ocenił(a) serial na 5
Askol

Powiem wprost- kretyńskie zakończenie ,które popsuło i tak mocno naciąganą fabułę .Georgina nie miała w sobie instynktu mordercy ,ona chciała tylko poznać prawdę i poznała.Zupełnie bez sensu.....

ocenił(a) serial na 7
oicyp

Też jestem zdziwiona brakiem zainteresowania.. bo serial wart uwagi, a tymczasem na filmwebie nawet plakatu brak :(

oicyp

Mnie się dobrze ogląda :)

ocenił(a) serial na 2
oicyp

Marny ten serial

Bartek_990

Rewelacyjny owszem nie jest, ale uważam da się jak najbardziej oglądać .

ocenił(a) serial na 4
oicyp

Po obejrzeniu kilku odcinków drugiego sezonu z bólem stwierdzam, że fabuła robi się coraz bardziej absurdalna, a serial zaczyna przypominać Modę na sukces.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones